Największe kompleksy mężczyzn

lysMężczyźni, podobnie jak i kobiety, cierpią z powodu kompleksów. Z jakich powodów cierpią mężczyźni? Czego wstydzi się płeć, powszechnie uważana za silniejszą? Wygląd odgrywa dla nich bardzo ważną rolę, ale nie najważniejszą. Cierpią również ze względu na oczekiwania, jakie nakłada na nich społeczeństwo. Bycie dobrym mężem, ojcem… kochankiem? Bycie najlepszą wersją samego siebie…

Wygląd

Ze względu na szerokość geograficzną, stosunek do własnego wyglądu może być medinrożny. Martwią się niedociągnięciami swojego wyglądu… niski wzrost, odstające uszy, krzywe zęby, pojawiające się zakola…. Ale bardziej histerycznie reagują na propagowane wzorce popkultury. W końcu mało który facet wygląda, jak Ryan Gosling. A kobiety tego właśnie oczekują! Bradów Pittów na ulicy i śniadania do łóżka!

Wysokie zarobki

Frustrują mężczyzn. Jej poziom sięga maximum wówczas gdy ich kobieta zarabia

End of a young couple in bedroom, focus on male

więcej niż oni! Mężczyźni, którzy zarabiają mniej niż ich partnerki, bardzo często popadają w kompleksy, a nawet w depresję! Małżeństwa funkcjonujące na takim układzie, często kończą się rozwodami.

Seksualność

Kompleks małego członka – głównie źródło frustracji wśród mężczyzn. Kiedy nie są w stanie zaspokoić potrzeb swojej partnerki wpadają w furię! Poczucie własnej wartości zaczyna spadać… a kontakty damsko-męskie przestają mieć jakikolwiek sens.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *